• ŠVIESLENTĖ ESK 100BP (VALDOMA RADIO BANGOMIS)

Kaina 1700
    Šią prekę turime sandėlyje.
    Į krepšelį

Švieslentė ESK 100BP (VALDOMA RADIO BANGOMIS), 100*70*5 cm . Skaičių aukštis 12 cm. Su pastoviu užrašu „Šeimininkai-svečiai"

Gamintojas
    ES
    Įprastai pristatoma per
    10 darbo dienų
  • Radiobangomis valdomą švieslentė ESK 100 BP (100*70*5 cm) ir „24 sek“ laikrodukai ESK 110. Švieslentė rodo informaciją:
    -rezultatą, žaidybinį laiką, skaičių aukštis 15 cm, yra nuolatinis užrašas ŠEIMININKAI-SVEČIAI;
    -kėlinį, komandines pražangas krepšinyje (skaičių aukštis 12 cm); trenerių minutės pertraukėlių skaičių; padavimų rodyklę tinklinyje. Švieslentė matuoja 24/14 sek atakos laiką, trenerių minutės pertraukėlės trukmės laiką.
    Kai švieslentė nenaudojama sporto žaidimams, ji rodo paros laiką.
    Švieslentę galima lengvai perprogramuoti 3x3 krepšiniui ir matuoti 12 sek. atakos laiką.
    Švieslentė užprogramuota krepšiniui, tinkliniui, rankiniui, salės futbolu, tenisui. Garantija 24 mėnesiai, atliekame pogarantinę priežiūrą.

„24 sek“ laikrodukai ESK 110 (skaičių aukštis 15 cm) matuoja 24 arba 14 sekundžių atakos laiką, paskutinės 5 sekundės rodomos 0,1 sek. tikslumu.
      Gali būti komplektuojama su „24 sek.“ laikrodukais ESK 110. Tuomet Kaina komplekto būtų 2259,00 eur